zarabianie-w-sieci

START!

Aby móc zarabiać dogecoiny, pierwszą rzeczą, jaka będzie nam potrzebna będzie portfel dogecoin. Z internetowych wersji polecam  moolah.io, zwłaszcza jeśli chcemy mieć jeden portfel na kilka walut (np. także BTC).

Przed przystąpieniem do stron rozdających DOGE dla bezpieczeństwa dobrze jest wygenerować dla nich specjalny adres, i jakoś go oznaczyć. Ja dla każdego programu generuję inny adres, dzięki czemu po pewnym czasie łatwo mogę porównać w czym najbardziej opłaca mi się brać udział. Nasz adres powinien składać się z cyfr i liter, np. ta wygląda jeden z moich adresów DLY3oqrnX391B1MqNaaeiQxsbXZjvURCof bardzo ważne jest dokładne skopiowanie adresu inaczej płatność nie dotrze na nasze konto. 

 

 1. FreeDoge.co.in

 

 Co godzinę można losować pewną ilość dogecoin. Główna wygrana to równowartość 200$ i mamy 0,1% szansy na wygranie jej - co jest o wiele lepszym wynikiem, niż w większości gier losowych. Każde losowanie wiąże się z przyznaniem nam pewnej ilości DOGE, więc nawet jeśli nie uda nam się wygrać głównej nagrody, to tak z gwarantowanych sum jest możliwe już pierwszego dnia - i wcale nie trzeba wchodzić dokładnie co godzinę.

 

Wystarczy przepisać kod captcha, wcisnąć "roll" i DOGE lądują na naszym koncie na stronie. Warto zaznaczyć autopay, wtedy, po osiągnięciu minimum, w najbliższą niedzielę DOGE trafią do naszego portfela bez jakichkolwiek prowizji. Oczywiście, możemy też sami wypłacać kwotę - kosztuje nas to 5 DOGE.
W zakładce Multiply DOGE możemy wygrane doge "pomnażać" - nie polecam ostawiania wielkich sum, jest to dość ryzykowne ;) Zasady są jak w tradycyjnej grze "orzeł czy reszka", i przydaje się tu znajomość podstaw rprawdopodobieństwa. 

 

 Z uwagi na częstość wygranych w losowaniu (roll), jest to mój faworyt wśrod "kraników DOGE".
Ciekawe w nim jest też to, że nie tylko zarabiamy, zachęcając ludzi do skorzystania z naszego reflinku - prowizję którą otrzymamy od serwisu możemy podzielić pomiędzy swoich poleconych, dokładając im DOGE. Tak więc można nagradzać najbardziej aktywnych lub oddawać procent swoich zarobków osobom, którym, mimo wkładanej pracy, z powodu braku szczęścia idzie to gorzej.  Jednak bez obaw - możecie spokojnie polecać swoje reflinki dalej, dzielenie się prowizją jest dobrowolne, i nikt tego na was nie wymusi. Ja lubię się dzielić, bo dzięki temu mogę co jakiś czas podziękować moim poleconym za ich aktywność.
Reflink z programu wygląda tak: http://freedoge.co.in/?r=68375 i jeśli chcemy komuś polecić program, znajdziemy nasz reflink w zakładce REFER.

 

 _________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Jeśli znalazłeś na tej stronie coś przydatnego, możesz podziękować mi:

Klikając TUTAJ i TUTAJ 

lub 

Wpłacając drobną dotację na adres:
BTC 17zT5UfYFFj8jyr4MJzTGsLS72VCQYk7fS  
DOGE 
DLY3oqrnX391B1MqNaaeiQxsbXZjvURCofDodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl