zarabianie-w-sieci

START!

Aby móc zarabiać bitcoiny, pierwszą rzeczą, jaka będzie nam potrzebna będzie portfel bitcoinów. Z internetowych wersji polecam blockchain.info, jeśli interesuje nas jedynie zarabianie BTC, lub moolah.io, jeśli chcemy mieć jeden portfel na kilka walut (np. także dogecoin). Można także pomyśleć o klasycznym portfelu pobieranym na nasz komputer - Bitcoin Core

Przed przystąpieniem do stron rozdających bitcoiny ( a właściwie satoshi, ułamki BTC) dla bezpieczeństwa dobrze jest wygenerować dla nich specjalny adres, i jakoś go oznaczyć. Ja dla każdego programu generuję inny adres, dzięki czemu po pewnym czasie łatwo mogę porównać w czym najbardziej opłaca mi się brać udział. Nasz adres powinien składać się z cyfr i liter, np. ta wygląda jeden z moich adresów 17zT5UfYFFj8jyr4MJzTGsLS72VCQYk7fS bardzo ważne jest dokładne skopiowanie adresu inaczej płatność nie dotrze na nasze konto. 

 

 1. FreeBitco.in

 

 Co godzinę można losować pewną ilość satoshi. Główna wygrana to równowartość 200$ i mamy 0,1% szansy na wygranie jej - co jest o wiele lepszym wynikiem, niż w większości gier losowych. Każde losowanie wiąże się z przyznaniem nam jakiegoś ułamka BTC, więc nawet jeśli nie uda nam się wygrać głównej nagrody, to tak z gwarantowanych sum jest możliwe już pierwszego dnia - i wcale nie trzeba wchodzić dokładnie co godzinę.

 

53454060394666949786.jpg 01881989845484649534.jpg

Wystarczy przepisać kod captcha, wcisnąć "roll" i satoshi lądują na naszym koncie na stronie. Warto zaznaczyć autopay, wtedy, po osiągnięciu minimum, w najbliższą niedzielę BTC trafią do naszego portfela bez jakichkolwiek prowizji. Oczywiście, możemy też sami wypłacać kwotę.
W zakładce Multiply BTC możemy wygrane satoshi "pomnażać" - nie polecam ostawiania wielkich sum, jest to dość ryzykowne ;) Zasady są jak w tradycyjnej grze "orzeł czy reszka", i przydaje się tu znajomość podstaw rprawdopodobieństwa. 

 Z uwagi na częstość wygranych w losowaniu (roll), jest to mój faworyt wśrod "kraników BTC".
Ciekawe w nim jest też to, że nie tylko zarabiamy, zachęcając ludzi do skorzystania z naszego reflinku - prowizję którą otrzymamy od serwisu możemy podzielić pomiędzy swoich poleconych, dokładając im satoshi. Tak więc można nagradzać najbardziej aktywnych lub oddawać procent swoich zarobków osobom, którym, mimo wkładanej pracy, z powodu braku szczęścia idzie to gorzej.  Jednak bez obaw - możecie spokojnie polecać swoje reflinki dalej, dzielenie się prowizją jest dobrowolne, i nikt tego na was nie wymusi. Ja lubię się dzielić, bo dzięki temu mogę co jakiś czas podziękować moim poleconym za ich aktywność.
Reflink z programu wygląda tak: http://freebitco.in/?r=725897 i jeśli chcemy komuś polecić program, znajdziemy nasz reflink w zakładce REFER.

 

2. Bitcoin Zebra

 Co godzinę możemy wejść i "nakarmić" zebrę. Podczas jednego karmienia dostajemy od 100 do 1000 satoshi. 
1000 wypada stosunkowo często, na 10 dzisiejszych losowań, diewa razy wypadło 1000, a raz 100. Pozostałe siedem znajdowały się pomiędzy. Co niedzielę następuje automatycna wypłata, jeśli osiagnie się 5500 satoshi. Osiągnięcie minimum zajmuje kilka losowań.

image

Reflink z programu wygląda tak: http://faucet.bitcoinzebra.com/?ref=dce4e91f6c27 i znajdziemy go w zakładce refer. Warto polecać innym osobom ten kranik, bo za każdego poleconego, dostaniemy 50% prowizji - to sporo ;)

 

3. Moon Bitcoin

 Ciekawy kranik, swoje satoshi możemy odbierać w każdej chwili, nie częściej jednak niż co 5 minut - w ciągu 5 minut ładuje się ok. 50 satoshi. Im dłuższe odstępy między odbieraniem, tym BTC ładują się nam wolniej, nadal jednak, po całej nocy możemy uzbierać ich całkiem sporo.
Po osiągnięciu minimum - 5500 satoshi - wypłacane są one w najbliższą niedzielę. 

Reflink z programu wygląda tak:  http://moonbit.co.in/?ref=ec0b18806227 i znajdziemy go w zakładce refer. Warto polecać program dalej ;)

 

 4. BTC na Microwallet

W tym przypadku nie mamy do czynienia z zakładaniem kont na różnych stronach, i zbieraniem przez tydzień na wypłatę ;) Wszystko co wylosujemy/wygramy/dostaniemy w poniższych progrmach od razu "leci" do Microwallet, a stamtąd po uzbieraniu ok. 6000 satoshi od razu wędruje na nasze konto BTC np. w blockchain czy moolah. Na "wypłatę" zbieramy więc nie tyle na danej stronie, ile na kilkudziesięciu stronach - minimum można zebrać w 2-3 minuty, zależy jak szybko wpisujemy cataphę ;)

I. Potrzebujemy nowego adresu BTC. Generujemy go w swoim portfelu BTC ( w blockchain "Recive Money" => "New adress" ) .

II. Ten adres podajemy na poniższych stronach. Ważne jest to, by był to za każdym razem był to ten sam adres, dzięki czemu satoshi będą wpadać do tego samego mikroportfela, i szybciej uzbieramy wypłatę. Klikamy w poniższe bannerki i linki, wpisujemy nasz adres, i kod, i pieniądze wędrują do naszego miktoportfela - który sam się tworzy!

III. Klikając w link z micro, który podaje nam później strona, możemy zobaczyć obecny stan konta. 

KILKA RAZY NA GODZINĘ:

BITCOINKER - 100/150/200 SATOSHI CO 15 MINUT

CO GODZINĘ:

BTC FaucetList - 100 - 1000 SATOSHI 
abbascoder - 40-100 SATOSHI
hourlybitcoins - 1-300 SATOSHI

KILKA RAZY NA DOBĘ:

 Bitcoin Faucet - 5-250 SATOSHI co 4 GODZINY
GETBUGS - ZMIENNA ILOŚĆ / CO 6 GODZIN

RAZ DZIENNIE:

bittyfree 50-10000 SATOSHI

 

 _________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Jeśli znalazłeś na tej stronie coś przydatnego, możesz podziękować mi:

Klikając TUTAJ i TUTAJ 

lub 

Wpłacając drobną dotację na adres:
BTC 17zT5UfYFFj8jyr4MJzTGsLS72VCQYk7fS  
DOGE 
DLY3oqrnX391B1MqNaaeiQxsbXZjvURCofDodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl